MikroTik CRS326-24G-2S+RM Switch 24xGB 2xSFP+ L5
Referencia:
CRS326-24G-2S+RM
Gama:
Alta
EAN/UPC:
Tipo de usuario:
Profesional
Marca:
Mikrotik
Envío:
Stock:
En stock
Mikrotik CRS326-24G-2S+RM
Cloud Router Switch de 24 puertos y 2 SFP+
MarcaMikrotik
ModeloCRS326-24G-2S+RM
Especificaciones- CPU: 98DX3236A1 800 MHz
- RAM: 512 MB
- Storage type Flash,: 16 MB
- Switch chip model: 98DX3236A1
- 10/100/1000 Ethernet ports: 24
- SFP+ cages: 2
- Operating system: SwOS /RouterOS (Dual boot)
- Supported input voltage: 9 - 30 V (jack or passive PoE)
- Dimensions: 440 x 144 x 44 mm
- Operating temperature: -40°C .. +60°C tested
- Max power consumption: 24 W